Постійні комісії

Додаток 2

до рішення селищної ради

від 09.11.2017 року № 8

 

СКЛАД  

постійних комісій Смолінської селищної ради

восьмого скликання

 

1.Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та дотримання вимог антикорупційного законодавства

Голова комісії:Брезіцький Олександр Антонович – депутат від виборчого округу № 2

Члени комісії : Лях Людмила Валер’янівна - депутат від виборчого округу № 3

                 Сорока Олександра Іванівна - депутат від виборчого округу № 124

               Надєйкіна Людмила Миколаївна – депутат від виборчого округу № 18

               Ліфрідов Євгеній Сергійович - депутат від виборчого округу № 8

 

2.Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку,  інвестиційної  діяльності та регуляторної політики

Голова комісії: Борисенко Світлана Петрівна – депутат від виборчого округу № 16

Члени комісії : Карапузіков Олександр Миколайович - депутат від виборчого округу № 7

                 Науменко Віра Вікторівна - депутат від виборчого округу № 12

               Коваленко Віктор Васильович – депутат від виборчого округу № 20

               Юрик Тетяна Анатоліївна - депутат від виборчого округу № 6

 

3.Постійна комісія з питань охорони здоров'я, спорту, соціального захисту населення, освіти, культури, туризму, сімейної та молодіжної політики

Голова комісії: Бєдних Олена Леонідівна – депутат від виборчого округу № 11

Члени комісії : Степанюк Андрій Володимирович - депутат від виборчого округу № 1

                 Бондар Ксенія Вікторівна - депутат від виборчого округу № 4

               Майстренко Олександра Павлівна – депутат від виборчого округу № 19

               Шаповал Валентина Василівна - депутат від виборчого округу № 26

 

4.Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

Голова комісії: Штирбу Василь Михайлович – депутат від виборчого округу № 22

Члени комісії : Штефан Катерина Вікторівна - депутат від виборчого округу № 15

                 Федорченко Валерій Васильович - депутат від виборчого округу № 5

               Радевич Світлана Вікторівна – депутат від виборчого округу № 13

               Киркач Олександр Володимирович - депутат від виборчого округу № 23

 

5.Постійна комісія з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології

Голова комісії: Сауленко Сергій Олександрович – депутат від виборчого округу № 14

Члени комісії : Шелюженко Олексій Іванович - депутат від виборчого округу № 25

                           Юрик Ігор Юрійович - депутат від виборчого округу № 21

               Гетьманець Тетяна Михайлівна – депутат від виборчого округу № 10

               Руденко Ніна Анатоліївна - депутат від виборчого округу № 9