Постійні комісії

Комісія з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку, торгівельного та побутового обслуговування, та дотримання вимог антикорупційного законодавства.
 
Голова комісії:              Брезіцький Олександр Антонович – депутат від виборчого округу № 1
 
Члени комісії :              Колєснікова Ніна Володимирівна - депутат від виборчого округу № 11
                Яношевський Олег Георгійович - депутат від виборчого округу № 15
                Охотник Наталія Іванівна – депутат від виборчого округу № 18
                Токарєв Василь Филимонович - депутат від виборчого округу № 23
                                        Майборода Олена Василівна - депутат від виборчого округу № 25
 
Комісія з питань планування бюджету фінансів та цін.
 
Голова комісії:              Надєйкіна Людмила Миколаївна - депутат від виборчого округу № 21
 
Члени комісії :               Давиденко Олександр Петрович - депутат від виборчого округу № 14
                 Мішаткіна Ірина Валер’янівна - депутат від виборчого округу № 19
                                         Коваленко Людмила Миколаївна – депутат від виборчого округу № 4
                 Чигир Валентина Михайлівна - депутат від виборчого округу № 22
     Скаскевич Микола Миколайович – депутат від виборчого округу № 26 
 
        Комісія з  питань освіти, культури, сім’ї, молоді і спорту, соціального захисту та охорони здоров'я
 
Голова комісії:               Бєдних Олена Леонідівна – депутат від виборчого округу № 13
 
Члени комісії:                Степанюк Андрій Володимирович – депутат від виборчого округу № 3
     Бондар Ксенія Вікторівна - депутат від виборчого округу № 5
     Коліушко Тетяна Іванівна – депутат від виборчого округу № 6
                 Тірошко Любов Володимирівна - депутат від виборчого округу № 9
 
Комісія з питань землекористування, екології, будівництва, архітектури та житлового – комунального господарства
 
Голова комісії:              Сауленко Сергій Олександрович депутат від виборчого округу № 17
 
Члени комісії:               Лях Людмила Валер’янівна - депутат від виборчого округу № 2
    Федорченко Валерій Васильович – депутат від виборчого округу № 7 
                Юрик Тетяна Анатоліївна - депутат від виборчого округу № 8
    Руденко Ніна Анатоліївна - депутат від виборчого округу № 16