Звернення селищного голови до відвідувачів сайту

Шановні Смолінчани та відвідувачі сайту

Щиро вітаємо Вас на офіційному веб сайті Смолінської селищної ради, де ви зможете ознайомитись з інформацією про наше шахтарське селище, яке є нашою гордістю, нашою малою Батьківщиною.

Ми зацікавлені у співпраці з інвесторами, які готові вкласти кошти в розвиток нашого регіону, адже потенціал у нас – колосальний.

Наша земля славиться працьовитими і талановитими людьми, трудовими надбаннями сьогодення, здобутками і славними шахтарськими перемогами градообразуючого підприємства – Смолінської шахти ДП «Схід ГЗК».

Сподіваємось, що наше віртуальне знайомство згодом переросте в міцну дружбу, започаткує обмін діловими, бізнесовими пропозиціями адже ми з відкритою душею налаштовані до співпраці, і чекаємо на взаєморозуміння та взаємовигідні відносини.

Шановні мешканці смт Смоліне!

Повідомляємо вас, що з 01.01.2018 року погодження проектів землеустрою, надання містобудівних умов та обмежень будівництва об’єктів, надання будівельних паспортів на індивідуальні житлові будинки, паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності буде проводитись відділом житлово-комунального господарства, земельного господарства та благоустрою Смолінської селищної ради, згідно рішення селищної ради №25 від 22.12.2017 року та розпорядження селищного голови №82-к від 29.12.2017 року.

Шановні жителі та гості смт Смоліне

29.12.2017року  о 17.00   радо запрошуємо вас відвідати  музичну виставу «Новорічний переполох або вечори на хуторі близь Диканьки  2018», що відбудеться у великому залі Смолінського НВО (ДЮЦ). На вас чекає безліч позитивних емоцій та гарного настрою.

З повагою Смолінська селищна рада

Зимова казка приходь до нас, будь ласка.

Бібліотека -  це храм знань і добра, до якого приходять ледь навчившись читати. Бібліотекар  Сизранова Наталія докладає багато  зусиль, уміння і винахідливості, щоб  для юних читачів вона стала  казковою домівкою. Тому дозвілева діяльність  бібліотеки багата і різноманітна.  Є в ній місце і традиційним, і інноваційним заходам.  Але головне, що їх поєднує і дає позитивний результат, це те, що бібліотека є центром спілкування, місцем, де можна із задоволенням, весело і змістовно провести вільний час, чи отримати нові знання.

Засідання третьої позачергової сесії Смолінської селищної ради

Шановні мешканці селища! 22 грудня 2017 року о 15-00 год у приміщені Смолінської селищної ради по вул. Казакова, 39 відбудеться засідання третьої позачергової сесії Смолінської селищної ради.

Сторінки