Звернення селищного голови до відвідувачів сайту

Шановні Смолінчани та відвідувачі сайту

Щиро вітаємо Вас на офіційному веб сайті Смолінської селищної ради, де ви зможете ознайомитись з інформацією про наше шахтарське селище, яке є нашою гордістю, нашою малою Батьківщиною.

Ми зацікавлені у співпраці з інвесторами, які готові вкласти кошти в розвиток нашого регіону, адже потенціал у нас – колосальний.

Наша земля славиться працьовитими і талановитими людьми, трудовими надбаннями сьогодення, здобутками і славними шахтарськими перемогами градообразуючого підприємства – Смолінської шахти ДП «Схід ГЗК».

Сподіваємось, що наше віртуальне знайомство згодом переросте в міцну дружбу, започаткує обмін діловими, бізнесовими пропозиціями адже ми з відкритою душею налаштовані до співпраці, і чекаємо на взаєморозуміння та взаємовигідні відносини.

Засідання першої позачергової сесії Смолінської селищної ради

Шановні мешканці селища! 09 лисопада  2017 року о 15:00 год у приміщені Смолінської селищної ради по вул. Казакова, 39 відбудеться засідання першої позачергової сесії Смолінської селищної ради з наступним переліком питань:

Засідання дев’ятнадцятої позачергової сесії Смолінської селищної ради

Шановні мешканці селища! 25 жовтня 2017 року о 15-00 год у приміщені Смолінської селищної ради по вул. Казакова, 39 відбудеться засідання дев’ятнадцятої позачергової сесії Смолінської селищної ради з наступним переліком питань:

Оголошення

Шановні жителі смт.Смоліне, запрошуємо Вас взяти участь у Дні театру, що відбудеться за сприянням районної ради та районної державної адміністрації, за участю Кіровоградського академічного українського музично-драматичного театру ім..М.Л.Кропивницького, 22 вересня 2017 року в Маловисківському районному будинку культури.

Оголошення

Смолінська селищна рада Маловисківського району Кіровоградської області оголошує конкурс на відчуження об’єктів спільної власності територіальної громади смт Смоліне:

Сторінки