Звернення селищного голови до відвідувачів сайту

Шановні Смолінчани та відвідувачі сайту

 

      Щиро вітаємо Вас на офіційному веб сайті Смолінської селищної ради, де ви зможете ознайомитись з інформацією про наше шахтарське селище, яке є нашою гордістю, нашою малою Батьківщиною.

      Ми зацікавлені у співпраці з інвесторами, які готові вкласти кошти в розвиток нашого регіону, адже потенціал у нас – колосальний.

      Наша земля славиться працьовитими і талановитими людьми, трудовими надбаннями сьогодення, здобутками і славними шахтарськими перемогами градообразуючого підприємства – Смолінської шахти ДП «Схід ГЗК».

      Сподіваємось, що наше віртуальне знайомство згодом переросте в міцну дружбу, започаткує обмін діловими, бізнесовими пропозиціями адже ми з відкритою душею налаштовані до співпраці, і чекаємо на взаєморозуміння та взаємовигідні відносини.

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні мешканці селища! 22 травня 2018 року о 10-00 год у приміщенні Смолінської селищної ради відбудуться громадські слухання з наступним переліком питань:

1.Врахування інтересів громадськості під час розроблення містобудівної документації (генерального плану та плану зонування) території смт Смоліне.

2. Стратегічний план розвитку Смолінської селищної ради на 2018-2020 роки.

 

9 травня відбулися урочистості

9 травня у Смолінській ОТГ відбулися урочистості, присвячені Дню пам`яті та примирення і 73-й річниці Перемоги над фашизмом у Другій Світовій війні. За традицією заходи розпочалися урочистою ходою. Біля пам`ятника загиблим воїнам відбувся мітинг-реквієм «Ви перемогли - ми пам`ятаємо», під час якого було внесено «Рушник Пам`яті», відбулося покладання Гірлянди Слави та покладання квітів.  По завершенню урочистостей  усіх присутніх пригощали справжньою солдатською кашею.

відбулися урочистості 9 травня фото 1

Шановні мешканці громади

Запрошуємо вас прийняти участь у заходах, присвячених Дню пам'яті та примирення і 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які відбудуться 9 травня 2018 року.

План заходів:

  • 09:00 - урочиста хода від Смолінського НВО
  • 10:00 - Мітинг-реквієм «Ви перемогли - ми   пам'ятаємо»
  • 11:00 - Польова каша

З повагою - Смолінська селищна рада

 

На крилах танцю

28 квітня 2018 року, на передодні Всесвітнього Дня танцю, у Смолінській ОТГ відбулося районне свято «На крилах танцю», в якому прийняли участь 11 танцювальних колективів Маловисківського району, а це більше 200 танцівників . Смолінську ОТГ представляли три колективи: хореографічний колектив Смолінського СБК «Крок вперед» , керівник Корчинська І.В. , студія східного танцю «Гюльбахор», керівник Бельш О.А. , Смолінського НВО та дует «Спейс», Березівського СБК, керівник Бутнару В.П. Захід пройшов у дружній атмосфері, на високому професійному рівні. Відкривала свято вокальна дитяча група "Бісер.voc" Смолінського СБК, керівник Бащуцька А.С. Смачним завершенням свята танцю стало чаювання у невимушеній обстановці, яке організувала для учасників Смолінська селищна рада.

свято На крилах танцю

Відбувся мітинг-реквієм до 32-ї річниці на Чорнобильській АЕС

26 квітня 2018 року у Смолінській ОТГ  біля пам`ятного знака жертвам Чорнобильської катастрофи відбувся мітинг-реквієм до 32-ї річниці  на Чорнобильській АЕС.

Чорнобильський вітер по душах мете,

Чорнобильський пил на роки опадає…

Годинник життя безупинно іде,

Лиш пам'ять, лиш пам'ять усе пам’ятає…

Чернобиль мітинг 2018 фото1

Сторінки