Робочий візит в Смоліне депутата Віталія Грушевського

26 вересня наше селище відвідав депутат Верховної Ради VІІ скликання Віталій Грушевський. В рамках візиту Віталій Анатолійович поспілкувався з керівниками установ та громадою, відвідав школи, дитячі садки та особисто впевнився у стабільному функціонуванні Смолінської медико-санітарної частини. Зокрема депутат зазначив, що для нього великим відкриттям і втіхою являється той факт, що Смолінська громада - міцна і дієва. Адже ситуація з переформуванням медико-санітарної частини селища вкотре довела: якщо хочеш добре жити – борись за свої права. Саме так вчинили жителі, коли постала загроза закриття єдиної повноцінної спеціалізованої медико-санітарної частини у великому шахтарському селищі. Люди не тільки активно захищали саму МСЧ, а й її начальника і гідного керівника Фролова Олександра Сергійовича. Завдяки їх старанням та активній участі у вирішенні цього питання Віталія Грушевського, який особисто зустрічався з міністром охорони здоров’я Ларисою Богатирьовою і наполягав на збереженні МСЧ в Смоліному,  заклад зараз продовжує фінансуватися з державного бюджету, а  люди мають можливість лікуватися на місцях, а не їхати в район або область.  Це особливо важливо тепер, коли селище розвивається, а народжуваність збільшується.