Зимова казка приходь до нас, будь ласка.

Бібліотека -  це храм знань і добра, до якого приходять ледь навчившись читати. Бібліотекар  Сизранова Наталія докладає багато  зусиль, уміння і винахідливості, щоб  для юних читачів вона стала  казковою домівкою. Тому дозвілева діяльність  бібліотеки багата і різноманітна.  Є в ній місце і традиційним, і інноваційним заходам.  Але головне, що їх поєднує і дає позитивний результат, це те, що бібліотека є центром спілкування, місцем, де можна із задоволенням, весело і змістовно провести вільний час, чи отримати нові знання.

Ось і цього разу діти потрапили в новорічну казку, яка називалась «Зимова казка, приходь до нас, будь ласка». Новий рік… Чудове, життєрадісне, хвилююче і навіть  символічне свято. Напередодні цього дня навіть дорослі очікують на дива та чарівні подарунки, а про дітлахів  годі й казати.   Діти стали учасниками театралізованого дійства , головними персонажами якого  були улюблені казкові герої:  Дід Мороз, Снігуронька, Баба Яга.

Як і годиться, свято було із конкурсами, змаганнями, чарівними перевтіленнями… Та найголовніше маленький Новий рік був звільнений з полону у піратів, а це значить, що ми щасливо перейдемо у наступний 2018 рік.

На завершення свята усі присутні отримали від Дідуся Мороза подарунки.