Громадські слухання

Смолінська селищна  рада оголошує громадські слухання з питань:

1.Врахування інтересів громадськості під час розроблення містобудівної документації (генерального плану та плану зонування) території смт Смоліне.

Замовник – Смолінська селищна рада

Виконавець –ФОП «Пенязь Т.О.»

Підстави розроблення – рішення Смолінської селищної ради від 23.03.2017 року № 212.

2. Стратегічний план розвитку Смолінської селищної ради на 2018-2020 роки.

Проведення громадських слухань –22.05.2018 року, о 10.00 год. в смт Смоліне, вул. Казакова, 39 (приміщення Смолінської селищної ради).

Пропозиції до проекту стратегічного плану розвитку Смолінської селищної ради на 2018-2020 роки та до проекту генерального плану смт Смоліне, відповідно до ч.6 ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», подаються до Смолінської селищної ради.

Місце ознайомлення з проектом містобудівної документації та стратегічним планом розвитку – смт Смоліне, вул. Казакова,39, приміщення Смолінської селищної ради або офіційний сайт селищної ради. Порядок і час ознайомлення – робочі дні з 9 до 17 год.

Телефон для довідок: 5-45-25.

Ознайомитись з старим та новим генеральними планами