Конкурс на заміщення посади директора Смолінського селищного будинку культури

Смолінська селищна рада оголошує конкурс на заміщення посади директора Смолінського селищного  будинку культури.

Конкурс відбудеться 16.08.2018 року о 10.00 в приміщенні Смолінської селищної ради.

Умови проведення конкурсу  - публічна презентація програми розвитку закладу культури в короткостроковій (строком на 1 рік) та довгостроковій (строком на 5 років) перспективах.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду директора Смолінського СБК: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Документи, які подаються для участі у конкурсі:

• заява про участь у конкурсі;
  • згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних ”;
  • копія документа, що посвідчує особу;
  • копія документів про вищу освіту;
  • автобіографія;
  • відомості про наявність чи відсутність судимості;
  • два рекомендаційних листи довільної форми;
  • мотиваційний лист довільної форми;
  • інші документи, які підтверджують  професійні чи моральні якості;
  • програми розвитку закладу культури в короткостроковій (строком на 1 рік) та довгостроковій (строком на 5 років) перспективах,
  • контактний номер телефону та адреса електронної пошти чи іншого засобу зв’язку.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси Смолінської селищної ради (смт. Смоліне, вул.Казакова, 39, тел. 5-45-25; smolino_possovet@ukr.net) впродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу (з 17 липня по 16 серпня 2018 року).