Ближче до ветеранів!

29 жовтня 2013 року працівники Будинку культури та соціального центру Смолінської селищної ради до 70-річчя з Дня перемоги у Великій Вітчизняній війні відвідали  ветеранів ВВВ.
   Співробітники-волонтери завітали до Гончарова Василя Антоновича, Терещенка Івана Єфремовича, Захар'їної Ольги Сидорівни та Демченко Олександри Павлівни. Зустріч відбулася згідно проекту  «Зірка пам’яті».
    Під час зустрічі піднімалися питання соціального й медичного обслуговування та побутових проблем ветеранів. До уваги також  були прийняті побажання щодо поліпшення медичного обслуговування. Самі ветерани зазначили, що вони задоволені відношенням держави до їх соціального забезпечення та роботою працівників Смолінської селищної ради, які їх підтримують та не забувають.
     В свою чергу, селищна рада бажає Вам, дорогі наші ветерани, міцного здоров’я та довгих років життя.