Відзначили День інваліда

3 грудня 2013 року, традиційно, до Міжнародного Дня інваліда у селищі Смоліне працівниками селищної ради та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено благодійну акцію «Добром і любов’ю – серця зігріваєм».
     Для дітей з особливими потребами –  їх в селищі 38 - гостинно розкрило свої двері кафе «Алабама», господарями якого є подружжя Тучкових.  Також за підтримки засновника благодійного фонду «Відродження покоління» Віталія Анатолійовича Грушевського кожному інваліду була надана матеріальна допомога - солодкі пакунки та подарунки. Подарунки діти отримали також від Міжнародного фонду «Щаслива родина». З великим задоволенням учасники художньої самодіяльності Будинку культури подарували свої музичні вітання дітям.
    Хочеться висловити велику подяку людям, небайдужим до чужого горя, тих, хто завжди приймає активну участь та готовий прийти на допомогу. Це депутат обласної ради Коваленко Віктор Васильович та приватні підприємці селища – Тучкова Наталя Олександрівна, Сабадаш Микола Петрович, Дранко Анатолій Іванович, Шелюженко Олексій Іванович, Німченко Надія Миколаївна, Денісов Костянтин Олексійович, Караваєва Валентина Григорівна, Томашевська Оксана Валеріївна, Марущак Валентина Миколаївна, Юрик Юрій Васильович, Чигир Валентина Михайлівна, Товкун Валерій Васильович, Горборуков Олександр Миколайович та Потебня Оксана Федорівна.
   Діти-інваліди та їх родини вдячні за проведений захід. Вони тепло приймали учасників художньої самодіяльності та дякують усім за увагу та теплі слова. Нам же хочеться побажати  дітям здоров’я, терпіння та Божого благословення…