Вакансії у Кропивницькому: роботодавцям потрібні кухарі

Вакансії у Кропивницькому: роботодавцям потрібні кухарі

Вакансії кухарів із заробітною платою понад 7000 грн пропонували незайнятим громадянам представники приватного підприємства «Чеський дворик» та комунального закладу «Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат Кіровоградської обласної ради» під час міні-ярмарків вакансій, що відбулися днями у приміщенні Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості.

Володимир Фабрика, директор ПП «Чеський дворик», ознайомив присутніх з потребою у працівниках для роботи у кафе «Прага». Роботодавець зазначив, що протягом робочого дня, який триває з 10:00 до 19:00, кухар займається приготуванням перших та других страв. Вимогою роботодавця є наявність у претендентів на посаду досвіду роботи.

У свою чергу, Ольга Михненко, фахівець з кадрових питань комунального закладу «Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат Кіровоградської обласної ради» розповіла, що основним завданням кухаря, який працюватиме у їдальні навчального закладу, є своєчасне забезпечення приготування їжі. «Дотримання технології приготування страв, норм закладок продуктів, забезпечення санітарних правил та догляд за станом кухонного обладнання – це правило для будь-якого кухаря. Працювати потрібно буде за графіком два дні через два дні, з п’ятої ранку до другої години дня», – наголосила О. Михненко.

Під час заходів, учасники міні-ярмарків вакансій активно спілкувались з роботодавцями. Усі охочі мали можливість поставити питання та отримати вичерпні відповіді на них. Особливо учасників цікавили рівень оплати праці та графік роботи.

У заходах узяли участь більше 20 осіб, які перебувають на обліку у центрі зайнятості та шукають роботу, більшість з них зацікавились пропозиціями. І, як результат, роботодавці запропонували усім охочим відвідати підприємства для більш детального ознайомлення з умовами праці та вирішення питання подальшого працевлаштування.

 

Людмила Міщенко, провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості