Відбудеться 11 сесія селищної ради!!

Шановні мешканці селища! 28 листопада 2018 року о 15-00 год у приміщенні Смолінської селищної ради відбудеться засідання одинадцятої чергової сесії Смолінської селищної ради з наступним переліком питань:
1. Про виділення субвенції зі Смолінського селищного бюджету до районного бюджету на 2018 рік
2. Про внесення змін до рішення Смолінської селищної ради від 22.12.2017 року № 31 «Про затвердження комплексних програм Смолінської селищної ради Маловисківського району Кіровоградської області на 2018 – 2020 роки»

3. Про внесення змін до рішення Смолінської селищної ради від 22 грудня 2017 року за № 39«Про селищний бюджет на 2018 рік»
4. Про затвердження договорів та додаткових угод
5. Про списання основних засобів
6. Про надання згоди на безоплатну передачу майна
7. Про зміну складу тендерного комітету Смолінської селищної ради
8. Про погодження укладання Протоколу про співробітництво
9. Про затвердження Положення Про порядок використання шкільних автобусів
10. Про звернення депутатів Смолінської селищної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України та Кіровоградської обласної ради з вимогою негайного втручання для визначення шляхів подальшого існування Смолінської шахти ДП «Схід ГЗК»
11. Про затвердження розпорядження селищного голови від 05.11.2018 року № 47-р «Про затвердження Інструкції з підготовки бюджетних запитів