Відбулося святкування Дня Перемоги «Тих днів не змовкне слава».

Відбулося святкування Дня Перемоги «Тих днів не змовкне слава».

9 травня 2019 року біля пам’ятника загиблим в роки Другої Світової війни, що у с. Березівка, відбулося святкування Дня Перемоги «Тих днів не змовкне слава».
Розпочався захід із святкової ходи. Жителі громади, представники влади та підвладних структур, школярі зібралися біля НВО (ДЮЦ) та святковою колоною пройшли до пам’ятника у с. Березівку.
На початку мітингу до всіх присутніх звернувся селищний голова М.М. Мазура. Він сердечно привітав ветеранів-фронтовиків, вдів та усіх жителів громади з великим і світлим святом Перемоги. Побажав кожному бадьорості духу, міцного здоров’я, оптимізму та активного довголіття. Потім настоятель Свято-Успенської церкви протоієрей Олександр провів літію по загиблим воїнам, а всі присутні в знак шани і пам’яті поклали квіти та пам’ятну гірлянду до пам’ятника загиблим в роки Другої Світової війни.
По завершенню урочистої частини відбувся святковий концерт. Своїми талантами жителів громади радували учні школи естетичного виховання: хор (кер. Хомич З.П.) та ансамбль скрипалів (кер. Казан О.І.), учасники художньої самодіяльності громади: солісти – Уткіна Тетяна, Головащенко Юлія, Ніколаєв Ігор та гурт «Леді Stars». Під час всього заходу музичний супровід забезпечували учасники духового оркестру (кер. Калягін В.М.) та звукооформлювачі Олександр та В’ячеслав Васильєві. Провели мітинг ведучі Даценко Дмитро, Ухань Анна та Васильєва Тетяна.
Після закінчення концертної програми всі бажаючі мали змогу посмакувати фронтовою кашею, яку за допомогою спонсорської допомоги Новокостянтинівської та Смолінської шахти (гол. профкому Кавун М.І.), приготували Миронов Андрій та Чернега Євгеній.