В межах соціального проєкту для студентів «Scholarship в Україні» діє вже IX конкурс для здобувачів вищої освіти під гаслом «Мотивація нескорених».

В межах соціального проєкту для студентів «Scholarship в Україні» діє вже IX конкурс для здобувачів вищої освіти під гаслом «Мотивація нескорених».

У IX конкурсі надається 2 гранти з призовим фондом 42 000 грн. Гранти освітяни можуть використати на: сплатунавчання в навчальному закладі або будь-яких освітніх курсів, на вибір переможця.

У сучасних умовах цей конкурс є як ніколи актуальним, щоб українські студенти відчули підтримку у непростийчас та не втратили надію у достойне майбутнє.

Участь у конкурсі безкоштовна! Взяти участь може будь-який здобувач вищої освіти 1-5 курсів (в т.ч. і магістри), незважаючи на фаховий напрямок навчання. Переможці отримають грант на навчання у розмірі 15 000 грн кожен, астуденти, які займуть 2гі та 3ті місця, отримають заохочувальні грошові призи.

Студенту необхідно написати аналітичну статтю на одну із запропонованих тем організаторами та надіслати напоштову скриньку grant@scholarship.in.ua для оцінки журі.

Участь у конкурсі безкоштовна! Детальні умови — на сайті проєкту та сторінках грантонадавачів:

                * І грант — «Аналіз кейсів іноземних фінтех-компаній та обґрунтування їх застосування в Україні» – податизаявку на сторінці https://creditplus.ua/scholarship

                * ІІ грант — “Аналіз послуг вантажних перевезень в умовах воєнного стану. Ваші пропозиції щодо покращення” подати заявку на сторінці https://gruzar.com.ua/grant

Прес-конференцію, з приводу старту нового конкурсу, можна переглянути за посиланням:

Як проходили попередні конкурси «Sсholarship в Україні» можна ознайомитися на сайті проекту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/.