Святковий концерт до Деня учителя

Святковий концерт до Деня учителя

Традиційно у першу неділю жовтня Україні відзначає День учителя. В цей день школярі та їхні батьки висловлюють свою подяку педагогам за працю, знання і турботу, дарують квіти та влаштовують святкові концерти. Вчора, 3 жовтня, в актовому залі Смолінського НВО відбулися урочистості та святковий концерт присвячені Дню учителя.
З вітальними словами до присутніх у залі звернулися Смолінський селищний голова М.М. Мазура та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Смолінської селищної ради О.П. Майстренко. Вони побажали нашим педагогам добра і щастя, благополуччя і терпіння, міцного здоров’я і радості, вдячності від школярів та їхніх батьків.
Микола Миколайович Мазура вітаючи освітян Смолінської громади з професійним святом за сумлінну працю вручив Подяки селищної ради викладачам Смолінської мистецької школи Казан Оксані Ігорівні та Хомич Зоряні Павлівні, та Грамоти селищної ради працівникам ДНЗ №3 «Ромашка» — Шевченко Олені Анатоліївні та Коваленко Аллі Миколаївні.
Олександра Павлівна Майстренко з метою морального заохочення педагогічних працівників та з нагоди Дня учителя нагородила Грамотами відділу освіти, культури, молоді та спорту працівників ДНЗ №1 «Теремок» Бондар Олену Іванівну, Литвиненко Любов Олександрівну, Мартиненко Валентину Миколаївну, Прокопенко Юлію Володимирівну та Рибачок Євгенію Петрівну; працівників ДНЗ №3 «Ромашка» — Білоусову Галину Павлівну, Житник Лідію Леонідівну; вчителя початкових класів ЗОШ №1 – Сахно Наталію Олександрівну та працівників Смолінського НВО – Бєдних Олену Леонідівну, Гладун Ніну Федорівну, Курбатову Ганну Вікторівну, Лєтунову Тетяну Миколаївну, Любчик Надію Володимирівну, Прадіденко Людмилу Ростиславівну та Строкову Тетяну Федорівну. Почесну Грамоту відділу освіти за творчий підхід та високі показники в освітній роботі з дітьми, впровадження інноваційних технологій отримала вихователь ДНЗ №3 «Ромашка» Котова Ірина Сергіївна. Подяками відділу освіти були відзначені працівники ДНЗ №1 «Теремок» Деремчук Алла Валеріївна та Шапоренко Ганна В’ячеславівна та працівники ДНЗ №3 «Ромашка» — Булах Тамара Іванівна, Велідова Тетяна Олександрівна та Прудкий Дмитро Анатолійович.
По завершенню урочистої частини заходу відбувся святковий концерт. Педагогів, учнів та гостей свята привітали учасники художньої самодіяльності: танцювальний колектив «Крок вперед» (кер. І. Корчинська), ансамбль скрипалів Смолінської мистецької школи, вокальний гурт «Lady Star», а також солісти та музиканти – Багой Еріка, Уткіна Тетяна, Рябчун Катерина, Люльчак Василь, Плахов Олександр, Завертайло Наталія, Булєца Єлизавета та Дорофєєва Тамара. Провели свято чудові ведучі Акстолевич Тетяна та Булєца Єлизавета.
Смолінська селищна рада вітає педагогів Смолінської громади с наступаючим святом! Бажаємо Вам терпіння, натхнення та подальших успіхів у вашій нелегкій праці!