Днями у Смолінській ОТГ завершилися роботи з встановлення камер відеоспостереження.

Керівництво селищної ради дбаючи про безпеку громадівців придбало певну кількість відеокамер, які встановлені в громадських місцях селища Смоліне та села Березівка.
Звертаємо вашу увагу на те, що усі камери відеоспостереження передають інформацію до Маловисківського райвідділу поліції. Тож, маємо надію, що відтепер територія нашої громади буде знаходитися у повній безпеці і поменшають випадки вандалізму, адже кожен хто спробує нанести шкоду комунальному майну буде притягуватися до відповідальності.

Відтепер щоденний аналіз з архіву відеоспостереження, що зафіксував правопорушення буде спрямовуватися до органів внутрішніх справ. Прохання до мешканців громади – не порушувати громадський порядок не псувати комунальне майно, щоб не бути притягнутим до адміністративної або кримінальної відповідальності.