Дорогі ветерани, шановні жителі Смолінської громади!

Проходять роки, і все далі від нас незабутня весна 1945-го.
Саме з тієї весни 9 травня є для нас найсвітлішою і найдорожчою датою, в якій воєдино злилися почуття неймовірної гіркоти і болю, а також безмежної радості і гордості за свій великий народ. Ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто, нехтуючи смерть, зупинив фашистську навалу ціною власного життя, складаємо глибоку шану всім, хто виборював перемогу в жорстоких боях і самовіддано трудився в тилу.
Від імені Смолінської селищної ради сердечно вітаю ветеранів-фронтовиків, працівників тилу, всіх жителів громади з великим і світлим святом Перемоги! Бажаю Вам, дорогі наші ветерани, бадьорості духу, міцного здоров’я, оптимізму та активного довголіття! Нехай у Ваших родинах панує злагода, оселі повняться достатком, а всі теплі слова і побажання, які Ви почуєте в ці дні, додають сил і душевного спокою!