ДОРОГІ ЖИТЕЛІ СМОЛІНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Від щирого серця вітаю всіх вас з Новим, 2021 роком, та Різдвом Христовим! З новим щастям, з новими планами та новими звершеннями! Рік, що відходить у минуле, є водночас складним і визначальним для нас, адже ми дооб’єдналися в одну територіальну громаду і за цей короткий час нам вдалось успішно розв’язати низку важливих для нас питань, зрушити з місця проблеми, що не вирішувались впродовж багатьох років, закласти у стратегічний план життєво важливі проекти і впевнено обрати для себе шлях до подальшого розвитку нашої території.
Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2020-ий рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нові зустрічі й відкриття, перемоги і досягнення, новий професійний і життєвий досвід.
У переддень Нового 2020 року хочу побажати всім миру, злагоди та віри — віри в себе, у людей, в процвітання нашої громади, всієї України, віри в те, що будь-яке добре починання, яке робиться від щирого серця, буде успішним. Я переконаний, що разом ми збережемо все краще, що маємо, та спільними зусиллями досягнемо успіхів. Нехай рік, що наступає, стане сприятливим для втілення всіх благих справ на користь нашої територіальної громади, принесе стабільність і благополуччя, добробут і реальні зміни на краще.
Бажаю усім міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, життєвих гараздів та статків, бадьорого настрою і творчої наснаги! Увійдімо у Новий рік із чистими помислами, наповнімо його добрими справами, вчинками, любов’ю до наших рідних і близьких. Щасливого всім Нового року та веселого Різдва!

З найкращими вітаннями селищний голова Микола Мазура