ДОРОГІ ЖИТЕЛІ СМОЛІНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Щиро вітаю Вас із світлим днем Великодня. Бажаю кожному добра, міцного здоров’я, миру і процвітання у всьому. Нехай кожен день Ваш будинок наповнюється щастям і благополуччям, а Ваше життя — хорошим настроєм і приємними відчуттями.

Зараз уся наша країна бореться зі страшною хворобою COVID-19. Цей вірус охопив майже всю планету, багато людей помирають від недугу, то ж в цей святковий 2021-й Великдень не забувайте про прості правила, з якими ми живемо вже тривалий час. Проведіть цей день вдома, зі своїми сім’ями, подаруйте одне одному душевне тепло та радість спілкування. А якщо хто буде йти на освячення пасок, то обов’язково дотримуйтесь правил безпеки, не забувайте про відстань в півтора-два метри та захисну маску.

Так, цього року Великдень незвичайний, а це значить, що нам треба частіше молитися, щоб вірус покинув наші домівки і більше ніколи не повертався. Бережіть себе, особливо бережіть людей похилого віку, що найвразливіші та, звичайно, дітей. Не забуваймо, що карантин це не канікули, знаходьте час для занять зі своїми дітьми та пильнуйте за їх здоров’ям.

Зі Святом! Зі світлим Великоднем! Нехай янгол охоронець завжди буде поруч та оберігає вас від усіх негараздів! Христос Воскрес!

З ПОВАГОЮ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА МИКОЛА МАЗУРА.