До відома населення!

Згідно Закону України «Про ринок електричної енергії» відбувається відокремлення видів діяльності з розподілу та постачання електричної енергії.
Розподіл електричної енергії здійснюватимуть оператори системи розподілу (суб’єкти природних монополій) на закріпленій території (області), яким залишається ПрАТ «Кіровоградобленерго» і його структурний підрозділ Маловисківський РЕМ. Кожен споживач має укласти з оператором системи розподілу договір про розподіл електричної енергії (шляхом приєднання до публічного договору). Текст договору викладений на офіційному сайті ПрАТ «Кіровоградобленерго» http://kiroe.com.ua/?q=node/1971.
На даний момент підприємство поштового зв’язку розносить заяви-приєднання за адресами особових рахунків побутових споживачів. Все що необхідно це заповнити та підписати дану заяву і в найкоротший термін повернути її в РЕМ. Таким чином договір буде вважатись укладеним.
Додатково повідомляємо, що укладений вами договір про користування електроенергією в частині дозволеної потужності та якості електроенергії залишається чинним.
В разі виникнення проблем з доставкою вищевказаних документів до Маловисківського РЕМ в м. Мала Виска, допомогу може надати Смолінська селищна рада, котра має можливість відвозити документи до РЕМу. Довідки за телефоном 5-45-25 (Мирослава).