До одного з сільськогосподарських підприємств Кіровоградщини потрібні 8 ткачів.

Товариство, основним видом діяльності якого є вантажний автомобільний транспорт, знаходиться у Долинській та наразі потребує операторів ткацького станка. До обов’язків працівників входить виготовлення мішків для сипучих речовин та контроль за заправкою станка, поривом нитки. До досвіду роботи претендентів на посади роботодавець не ставить вимог.

Фактичне місце проведення робіт – село Никифорівка Долинського району. Доставка на роботу – безкоштовна, транспортом підприємства. Заробітна плата: 6000 гривень.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до Долинської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості