До уваги жителів громади!!

До уваги жителів громади!!

З метою забезпечення якісної організації роботи, щодо забезпечення реабілітаційними заходами дітей з інвалідністю, Міністерство соціальної політики затвердило Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю.

Відповідно до цього Порядку, у 2020 році за принципом «гроші ходять за людиною», можуть бути забезпечені заходами з реабілітації діти з інвалідністю не лише внаслідок дитячого церебрального паралічу, а також з іншими захворюваннями. Даний Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою «Реабілітація дітей з інвалідністю», спрямування бюджетних коштів на відшкодування вартості реабілітаційних заходів для дітей з інвалідністю закладам охорони здоров’я, що забезпечують медичне обслуговування населення на основі відповідної ліцензії та професійної діяльності медичних працівників, а також реабілітаційним установам, підприємствам, закладам, у тому числі їх відділенням, структурним підрозділам незалежно від форм власності, які мають ліцензію на впровадження господарської діяльності з медичної практики.
З переліком закладів, які визначає фонд інвалідів, для здійснення послуг реабілітації дітей з інвалідністю, можна ознайомитися за посиланням: http://www.ispf.gov.ua/ShowPage.aspx?PageID=269.
Більш детальніша інформація на веб-сайті Мінсоцполітики: www.msp.gov.ua) у розділі «Інвалідність» — реабілітація дітей з інвалідністю».