ДО УВАГИ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ ТА ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧІВ!

З метою виявлення і знищення дикорослих та нелегальних посівів нарковмісних рослин маку та конопель, а також перекриття каналів надходження цих рослин до споживачів наркотиків, з 1 червня 2020 року, на території Смолінської громади діє практична фаза оперативно-профілактичної операції «МАК-2020», яка триватиме до 24 вересня.

Повідомляємо Вам, що відповідно до ч.2 ст.106-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачена відповідальність за невжиття землекористувачами або землевласниками на закріплених за ними земельних ділянках, заходів щодо знищення дикорослих конопель чи снодійного маку – тягне за собою накладення штрафу на громадян від 10 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб – від 30 до 70 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
АНДРІЙ КЛЕПКА,
ДОП СП Маловисківського ВП ГУНП і Кіровоградській області ст.. лейтенант поліції.