До уваги опікунів, піклувальників та особам вказаних категорій!!!!

Служба в справах дітей Смолінської селищної ради повідомляє, що в м. Кропивницький за адресою: вул. Олени Теліги, 75Г, діє «Кропивницький міський соціальний гуртожиток для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».
У соціальному гуртожитку можуть тимчасово проживати особи із числа дітей- сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування терміном до 3 років, або до досягнення особою 23- річного віку. У закладі також можуть проживати неповнолітні особи данної категорії починаючи з 15- річного віку.
Заклад надає мешканцям такі послуги:
— надання ліжко-місця для тимчасового проживання;
— надання на час перебування в закладі комплекту постільної білизни, посуду;
— забезпечення умов для здійснення санітарно-гігієнічних процедур;
-консультування з питань навчання, працевлаштування, оформлення необхідних документів, постановки на квартирний облік, отримання житла;
— проведення тренінгів, консультацій, індивідуальних та групових занять з соціальної та психологічної адаптації;
— надання допомоги у формуванні навичок самостійного життя .
Для оформлення на проживання у гуртожиток бажаючі особи з категорії дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування мають подати такі документи:
— Паспорт громадянина України.
— Довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру.
— Документи про освіту.
— Свідоцтво про народження.
— Свідоцтво про смерть батьків або рішення про позбавлення їх батьківських прав.
— Рішення органу опіки і піклування про надання статусу дитини- сироти.
— Обліково-статистична картка дитини-сироти, видана службою у справах дітей за місцем реєстрації.
— Довідка про відсутність власності.
— Рішення про взяття на квартирний облік.
— Рішення про вихід з прийомної сім’ї.
Для отримання додаткової інформації представники сімей можуть звертатись за телефоном 0662848321 (соціальний педагог Олексій Олександрович).