Зайнятість та безробіття населення

Протягом січня-жовтня 2019 року послуги Маловисківської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості отримали 2610 зареєстрованих безробітних, у тому числі 54% мешканці сільської місцевості та, відповідно, 46% жителі міських поселень.
Чисельність працевлаштованих за сприянням державної служби зайнятості становила 742 особи, зокрема 72,5% мешкали у сільській місцевості та 27,5% проживали у міських поселеннях.
Для профілактики безробіття та пом’якшення дисбалансу на ринку праці державною службою зайнятості здійснюється професійна орієнтація громадян.
У січні-жовтні 2019 року профорієнтаційними послугами було охоплено 2480 осіб, які мали статус безробітного.
Для забезпечення відповідності професійно-кваліфікаційного рівня безробітних вимогам роботодавців, за направленням служби зайнятості протягом січня-жовтня 2019 року професійне навчання проходили 298 безробітних, з яких 75% мешканці сільської місцевості, а решта жителі міських поселень.
У громадських та інших роботах тимчасового характеру у січні-жовтні 2019 року взяли участь 243 особи, з них 55% мешканці сільської місцевості та 45% жителі міських поселень.
Станом на 1 листопада 2019 року статус безробітного мали 915 осіб, зокрема 49 % сільські мешканці та 51% мешканці міських поселень.
Також на 1 листопада 2019 року кількість вакансій у базі даних районної філії становила 112 одиниць. Із загальної чисельності вакансій 20 – призначені для працевлаштування осіб з інвалідністю, 28 – для кваліфікованих медичних працівників, з них 11 – для сестер медичних.

Відділ надання соціальних послуг
Маловисківської районної філії