Закінчилася літня оздоровча кампанія 2019 року.

Закінчилася літня оздоровча кампанія 2019 року.

Служба у справах дітей Смолінської селищної ради займалася організацією оздоровлення дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, а саме: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей з інвалідністю, дітей, взятих на облік службою у справах дітей.
Щорічно за кошти місцевого бюджету під час літніх канікул проводиться оздоровлення дітей вищевказаних категорій. Цього року з бюджету Смолінської селищної ради на оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій було придбано путівки до дитячого оздоровчого табору «Зміна» с. Кирилівка Запорізької області. На березі Азовського моря з 05.08. по 26.08. 2019 р. відпочивали та оздоровлювалися 10 дітей Смолінської громади. Яскраво та пізнавально пройшла табірна зміна на узбережжі теплого моря. Діти мали нагоду подихати свіжим морським повітрям, знайти безліч нових друзів, а радісна атмосфера, яка панувала в таборі, допомогла розкрити таланти і здібностей дітей.
За кошти державного бюджету були придбані путівки в оздоровчий табір «Перлина Чорномор’я», що знаходиться в селищі Сергіївка Білгород-Дністровського району Одеської області . Двоє дітей з багатодітних сімей Смолінської ОТГ з 26.06. по 12.07.2019 року відпочивали в цьому таборі.
07 серпня 2019 року в ДОЗ «Дружба», що знаходиться в Олександрійському районі (с. Войнівка) на ІV оздоровчу зміну з 07 по 27 серпня 2019 року було направлено 4-х дітей. Дитячий заклад оздоровлення знаходиться в оточенні соснового масиву на березі Войнівського водосховища притоки Дніпра.
З 08 серпня 2019 року, на ІV оздоровчій зміні з 08 по 28 серпня 2019 року в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Чайка», що знаходиться в м. Гайворон, оздоровлювалось троє дітей нашої громади. Цей дитячий оздоровчий заклад розміщений в мальовничому куточку України на березі річки Південний Буг, серед соснового та дубового бору, в екологічно-чистому мальовничому Прибужжі. Путівки для дітей в обидва ДОЗ було придбано  за рахунок коштів державного бюджету.