Заходи соціального захисту населення у січні-травні 2019 року

Ситуація на ринку праці Смолінської об’єднаної територіальної громади характеризується постійним попитом на фахівців, на кваліфікованих робітників з інструментом, професіоналів, спеціалістів, працівників сфери торгівлі і послуг.

Станом на 01 червня 2019 року на обліку в районній філії перебували 156 безробітних громадян, мешканців громади, з яких 59% складали жінки, 23 % – молодь віком до 35 років, 20% — особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні.

Протягом січня-травня 2019 року статус безробітного мали 260 осіб.

За сприяння служби зайнятості у січні-травні 2019 року працевлаштовано 28 безробітних громадян. Рівень працевлаштування безробітних становив 10,8 %.

Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру – 12 чол. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру склав 4,6 %.
Проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості –10 осіб, рівень охоплення професійним навчанням становив 3,8 % .

Станом на 01 червня 2019 року кількість вакансій у базі даних районної філії становила 109 одиниць, а для підприємств, які здійснюють господасрьку діяльність на території громади — 7.

На одну вакансію претендувало 22 особи . Із загальної чисельності вакансій — 1 — призначена для працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями, 3 — для кваліфікованих медичних працівників.

Станом на 01 червня 2019 року 110 осіб отримують допомогу по безробіттю.

Інформацію підготовлено
відділом надання соціальних послуг