Зимові канікули – сумувати ніколи

Кожен народ  має свої звичаї, обряди, свята, що виробилися на протязі століть і освячені  віками. В усіх народів світу існує повір’я, що той, хто  забув  звичаї своїх батьків, карається людьми і богом.

Цикл свят поділяється на пори року. На зимовий період припадає, мабуть, найбільше свят.

Канікули – найвеселіша і найцікавіша пора для усіх дітей, а ще, це час дивовижних  подій.  Днями у Смолінській бібліотеці №1 відбувся захід «Зимові розваги», де  бібліотекар  Сизранова Наталія  разом з дітьми пригадали всі свята  зимового циклу, розповіли про їх значення  у житті людей та про те, що вони чекають від кожного із них.  Далі був конкурс із  загадками, які відносяться до зимової тематики. Байстрюченко  Настя та Вовк Дар’я , учениці 4-В класу,   Науменко Саша, учень 1-А класу ,  розповідали щедрівки. Та найбільше дітям сподобались ігри.  Бібліотекар запросила собі в помічники двох веселих гномів, які допомогли провести гру «Рукавичка».  Заздалегідь приготували мішечок з іграшками та рукавички.  Учасник гри вдягає рукавичку, опускає руку в мішечок і на дотик вгадує те, що він взяв. Гра  «Не дай сніжинці впасти» показала яка у дітей спритність і терплячість. Тут потрібно було не дати впасти повітряній кульці  на підлогу. Ще однією з веселих  розваг  була універсальна гра «Примерзли», оскільки грати в неї можуть не тільки діти, але й дорослі.  На дрібних аркушах  написані частини тіла, всі ці листочки вклали в мішечок. Гравці по черзі діставали листочки і примерзали один до одного  написаними на них частинами тіла. Виходило досить кумедно.

В ці святкові дні дітей відвідало багато казкових героїв, всі вони ховали свої подарунки хто під подушку, хтось під ялинку… А ми  цього дня,  несподівано,  зустріли заморського  чарівника — Санта Клауса. Який, звичайно,  прийшов із солодощами.

Так учні 4-в класу разом з класним керівником Тірошко Любою Володимирівною  урізноманітнили  своє  зимове дозвілля.