З нагоди дня місцевого самоврядування

7 грудня 2018 року, у театрі імені Марка Кропивницького за участі Смолінського селищного голови М.М. Мазури, керуючої справами виконавчого комітету Смолінської селищної ради О.О. Нехайчук та секретаря селищної ради Є.П. Гордієнко відбулися урочистості з нагоди дня місцевого самоврядування.

З вітальними словами до присутніх звернулися голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко та голова обласної ради Олександр Чорноіваненко.
За сумлінну працю та вагомий внесок у підвищення ролі місцевого самоврядування керівники області нагородили Почесною грамотою облради та облдержадміністрації Смолінського селищного голову М.М. Мазуру, грамотою — О.О. Нехайчук та подякою — Є.П. Гордієнко. Відрадно те, що апарат обласної ради цінує працю Смолінської селищної ради.
Після урочистої частини на гостей заходу чекав святковий концерт. Свої музичні номери присутнім подарували хореографічний ансамбль «Росинка», театр-студія «Маска», студії «Антонес», «Вікторія», «Юність» та оркестр народних інструментів «Орія».