МАЛОВИСКІВСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ КІРОВОГРАДСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ: заходи соціального захисту населення у січні-липні 2019 року

Ситуація на ринку праці Маловисківського району характеризується постійним попитом на фахівців, на кваліфікованих робітників з інструментом,  професіоналів, спеціалістів сільського господарства  та на працівників сфери торгівлі і послуг.

Станом  на  01 серпня 2019 року  на   обліку   в районній  філії   перебували    1018 безробітних   громадян, з  яких 58% складали  жінки, 30 % – молодь  віком до 35 років, 30% — особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, кожен третій безробітний належав до сільських мешканців.

Протягом січня-липня  2019  року статус безробітного мали  2978  осіб.

За сприяння служби зайнятості у січні-червні 2019 року працевлаштовано  695 безробітних громадян.  Рівень  працевлаштування  безробітних   становив 23%.

Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру –204 чол.  Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських  та інших роботах тимчасового характеру склав 6,8%.

Проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості – 246 осіб, рівень охоплення професійним навчанням становив  8,2 % .

Станом на 01 серпня 2019 року кількість вакансій у базі даних районної філії становила  113.

На одну  вакансію  претендувало  9 осіб,  у  тому  числі серед професіоналів – 19 осіб, серед кваліфікованих робітників з інструментом –27 осіб, серед фахівців – 20 осіб, серед працівників торгівлі і сфери послуг – 37 осіб, серед технічних службовців –17 осіб,  серед  громадян  без спеціальної підготовки – 40 осіб, а також серед кваліфікованих  робітників   сільського  господарства – 20  осіб.  Але із загальної чисельності вакансій —16 — призначені для працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями, 31 —  для кваліфікованих медичних працівників, з них – 10 для сесетр медичних.

Станом на 01 серпня  2019  року  666  осіб  отримує  допомогу по безробіттю.

Інформацію підготовлено

відділом  надання соціальних послуг