На Кіровоградщині відкритими є понад 35 вакансій для сімейних лікарів

Медичні заклади Кіровоградської області потребують 36 лікарів загальної практики – сімейних лікарів.

Своїм працівникам медичні заклади Кіровоградщини готові платити від «мінімалки» (4173 грн) до 14 169 гривень.

Медичні працівники потрібні у Голованівському (2 вакансії), Добровеличківському (2 вакансії), Знам’янському (5 вакансій), Компаніївському 1 вакансія), Кропивницькому (7 вакансія), Маловисківському (11 вакансії),  Новоукраїнському (1 вакансія), Олександрійському (6 вакансій) та Світловодському (1 вакансія) районах Кіровоградщини.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості