На Кіровоградщині потрібні понад 30 кухарів

За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині є потреба у професійних кухарях.

Так, роботодавці області зареєстрували 31 вакансію для майстрів смачних страв.

Що ж до рівня заробітної плати, то своїм фахівцям роботодавці Кіровоградщини готові платити від 4723 до 10000 гривень. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до працівника, стажу та досвіду роботи кандидата на посаду та графіком роботи. Крім того, в Олександрії відкрита 1 вакансія кухаря з оплатою праці 2 363 грн (працювати з 06.30 до 12.00 год.).

На Кропивниччині потрібні 21 кухар, по 3 вакансії відкриті на Олександрійщині та  Знам’янщині, 2 на Благовіщенщині та 1 на Бобринеччині.

Крім того вакантними є 2 посади кухонних робітників (у Смоліному Маловисківського району та Новоукраїнці). За обома вакансіями роботодавці пропонують 4723 гривень на місяць.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості