Неформальне навчання: безробітні Кіровоградщини мають можливість професійно вдосконалюватись

Неформальне навчання: безробітні Кіровоградщини мають можливість професійно вдосконалюватись

За допомогою підтвердження результатів неформального навчання громадяни зможуть підтвердити свою компетенцію та отримати документ державного зразка – свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації.

«Досить багато громадян протягом свого професійного життя оволодівають додатковими знаннями, вміннями та певними навичками, які фактично перевищують рівень попередньо набутої освіти, однак підтвердити це документально не можуть. Здавалося б, працівники з великим досвідом роботи та життєвим багажем знань – мрія кожного роботодавця. Проте, сьогодні працівникам без відповідних документів про освіту важко на рівних конкурувати на ринку праці. З метою допомоги громадянам отримати документ про освіту, служба зайнятості організовує підтвердження результатів неформального навчання за робітничими професіями», – зазначив заступник директора обласного центру зайнятості Богдан Стоян.

Дана послуга буде цікава для осіб, які мають великий досвід роботи за професією, але не проходили попередню підготовку у навчальному закладі та не мають відповідних документів державного зразка; мають кваліфікацію, але з різних причин втратили підтверджуючі документи і хочуть їх відновити; мають кваліфікацію та відповідні документи, але прагнуть підвищити розряд.

За словами Б. Стояна, найпопулярнішим є підтвердження результатів неформального навчання  за професією «кухар». Так, професійне навчання за даною професією можна пройти у ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості», ДНЗ «Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» та вищому професійному училищі № 33 м. Києва.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості