ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ

До Кіровоградського окружного адміністративного суду звернулося ТОВ «Торговий Дім Дербі» з позовом до Смолінської селищної ради, про визнання протиправним та нечинним п. 1.6 Рішення Сімнадцятої сесії Смолінської селищної ради восьмого скликання Маловисківського району Кіровоградської області від 27 червня 2019 року № 307 «Про встановлення на території Смолінської селищної ради податку та пільг на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік» про встановлення ставок податків для об`єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, залежно від місця розташування (зональності) та типів таких об`єктів нерухомості встановлених згідно з Додатком 1;

Та визнання протиправним та нечинним Додаток 2 до рішення «Про встановлення на території Смолінської селищної ради податку та пільг на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік» яким передбачено пільгу в розмірі 100% за об`єкти житлової та нежитлової нерухомості, що не використовується.

Підготовче судове засідання по справі відбудеться 20 лютого 2020 року об 11:00 год. в приміщенні Кіровоградського окружного адміністративного суду за адресою: 25006, м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 40 зал судового засідання № 7.