Оприлюднення проекту містобудівної документації для врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території [Оновлено]

На підставі Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та згідно рішення Смолінської селищної ради Маловисківського району Кіровоградської області №248 від 15 лютого 2019 року розроблено Детальний план території (далі ДТП) земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій з використання енергії сонця орієнтованою площею – 2,2 га, за адресою: смт. Смоліне Маловисківського району Кіровоградської області.
Замовником розроблення детального плану території виступає Смолінська селищна рада Маловисківського району Кіровоградської області.

Розробник ДПТ – проектна організація ПП «Сервісінвест».
Відповідальний за організацію розгляду пропозицій Курбатов Андрій Борисович.
Ознайомитись з матеріалами проекту містобудівної документації можливо з 18 травня по 18 червня 2019 року, під час його розміщення у відділі ЖКГ, земельного господарства, архітектури та благоустрою в робочі дні з 9 до 17 години (за адресою вул. Казакова, 39 Смолінська селищна рада) та на офіційному веб-сайті Смолінської селищної ради Маловисківського району Кіровоградської області за посиланням нижче.
18 червня 2019 року о 15 годині в актовому залі Смолінської селищної ради відбудуться громадські слухання з цього питання. Запрошуємо всіх зацікавлених осіб.