Офіційно запрацювала поліцейська станція

Офіційно запрацювала поліцейська станція

28 грудня, у Смолінській об’єднаній територіальній громаді відбулося офіційне відкриття поліцейської станції та представлення офіцерів поліції, а також їх службових автомобілів «Renault Duster». Станція розташована в будівлі гуртожитку і має службове приміщення, де створені комфортні умови для роботи правоохоронців.


На офіційному відкритті були присутні секретар ради Гордієнко Євгенія Петрівна та гості з Кропивницького.
«Завдяки впровадженню реформи децентралізації та взаємодії представників селищної ради з Головним управлінням Національної поліції в Кіровоградській області, у нашій громаді запрацювала поліцейська станція, де громадяни можуть отримати кваліфіковану допомогу та відповіді на питання, які їх турбують. Поліцейські громади завжди відкриті для спілкування та консультацій, що сприятиме налагодженню взаємовідносин між суспільством і поліцейськими та формуванню довірливих відносин», — зазначила Євгенія Гордієнко, — секретар ради.
Після урочистого відкриття поліцейської станції присутні оглянули службове приміщення, де зроблений сучасний ремонт та встановлено нові меблі. Наявна комп’ютерна та оргтехніка, під’єднані до мережі Інтернет. Новітнє технічне забезпечення дасть можливість поліцейським повноцінно виконувати всі завдання і обов’язки.
Нагадаємо, поліцейська станція розташована за адресою: смт. Смоліне, вул. Казакова, 10. Графік роботи: понеділок-п’ятниця — з 09:00 до 18:00 год.; субота-неділя — вихідний.