Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту «Про встановлення на території Смолінської селищної ради податку та пільг на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік»

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від суб’єктів господарювання, оприлюднюється проєкт рішення та аналіз регуляторного впливу до проєкту регуляторного акту Смолінської селищної ради «Про встановлення на території Смолінської селищної ради податку та пільг на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік».

Проєкт даного рішення підготовлений відповідно до ст. 266 Податкового кодексу України.

Метою прийняття рішення Смолінської селищної ради є затвердження встановлення економічно обґрунтованих ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території смт Смоліне  відповідно до вимог Податкового кодексу України та забезпечення стабільного економічного та соціального розвитку селища шляхом реалізації програм в галузях житлово-комунального господарства, транспорту, культури, соціального захисту населення, виконання яких залежить від наповнення місцевого бюджету.

З проєктом даного рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися у виконавчому комітеті Смолінської селищної ради та на офіційному сайті Смолінської селищної ради https://smolino-rada.gov.ua/, розділ «Регуляторна політика». Зауваження та пропозиції у письмовій формі приймаються протягом місяця з дня оприлюднення на адресу Смолінської селищної ради: 26223, Кірововоградська обл. смт Смоліне, вул. Казакова, 39.