Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту «Про встановлення на території Смолінської селищної ради ставок єдиного податку на 2021 рік»

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від суб’єктів господарювання, оприлюднюється проєкт рішення та аналіз регуляторного впливу до проєкту регуляторного акту Смолінської селищної ради «Про встановлення на території Смолінської селищної ради ставок єдиного податку на 2021 рік».

Проєкт даного рішення підготовлений відповідно до  ст. 293 Податкового кодексу України.

Проєктом рішення запропоновано встановлення, на законних підставах, фіксованих ставок єдиного податку для субєктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, що здійснюють свою діяльність на території селища Смоліне, у відповідності до положень статті 293 Податкового кодексу України.

Проєкт розроблено відповідно до вимог Податкового кодексу України та забезпечення стабільного економічного та соціального розвитку селища шляхом реалізації програм в галузях житлово-комунального господарства, транспорту, культури, соціального захисту населення, виконання яких залежить від наповнення місцевого бюджету.

З проєктом даного рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися у виконавчому комітеті Смолінської селищної ради та на офіційному сайті Смолінської селищної ради https://smolino-rada.gov.ua/, розділ «Регуляторна політика». Зауваження та пропозиції у письмовій формі приймаються протягом місяця з дня оприлюднення на адресу Смолінської селищної ради: 26223, Кірововоградська обл. смт Смоліне, вул. Казакова, 39.