Проведення відбору кандидатів для навчання  на «Курсах лідерства офіцерського складу» тактичного рівня  Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

Проведення відбору кандидатів для навчання на «Курсах лідерства офіцерського складу» тактичного рівня Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

з професійного навчання за військово-обліковими спеціальностями офіцерів тактичного рівня освіти громадян України і військовослужбовців, які здобули освітній ступінь не нижче «бакалавр» з подальшим присвоєнням військового звання «молодший лейтенант».

1. Категорії громадян, що підлягають прийому на навчання:

Громадяни, що мають вищу освіту не нижче “бакалавр”,  вік від 19 до 30 років, придатність за станом здоров’я

громадяни призовного віку;

військовозобов’язані, резервісти, які не мають військових звань офіцерського складу.

1. Документи, що надаються для проходження відбору
  2. Оригінал документу про вищу освіту (диплом з додатками).
  3. Особова справа для прийняття на військову службу за контрактом. (Оформлюється у військовому комісаріаті).

1. Вступні випробування:
  2. Проходження професійно-психологічного відбору.
  3. Проходження військово-лікарської комісії.
  4. Перевірка рівня фізичної підготовки.
  5. Співбесіда на засіданні приймальної комісії з прийому слухачів на навчання.

1. Спеціальності навчання:

Професійне навчання за військово-обліковими спеціальностями тактичного рівня освіти:

Бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин і підрозділів;

Бойове застосування танкових з’єднань, військових частин і підрозділів;

Бойове застосування з’єднань, військових частин і підрозділів наземної артилерії.

1. Конкурс сплановано з 17 по 21.08.2020 року у Національній академії сухопутних військ за адресою м. Львів вулиця Героїв Майдану 32.

Довідково

Проходження служби під час навчання:

Під час підготовки навчаємі мають статус «слухач», отримують грошове забезпечення як військовослужбовці служби за контрактом (від 10000 гр.), знаходяться на повному утриманні ЗС України, розміщуються в гуртожитку для військовослужбовців за контрактом.

Громадяни укладають контракт для проходження військової служби за контрактом проходять військову службу в НАСВ на посадах сержантського складу «слухач ВВНЗ». Під час навчання присвоюється військове звання «молодший сержант».

По завершенню навчання (через 12 місяців) проводиться: атестація на присвоєння кваліфікації «офіцер військового управління тактичного рівня», видається сертифікат про завершення курсів встановленого зразка, присвоюється класна кваліфікація «3 клас». У разі успішного завершення навчання слухачі підписують контракт про проходження військової служби на посадах офіцерського складу строком на 5 років.

Випускники приймаються на військову службу за контрактом осіб офіцерського складу. Отримують первинне військового звання офіцерського складу “молодший лейтенант” та призначаються на посаду офіцерського складу в Збройних Силах України.

За довідками звертатись до відділення офіцерів запасу Маловисківського районного військового комісаріату. Тел. 5 – 12 – 50, (067) 104 48 62.