ПРОЄКТ СМОЛІНСЬКОЇ ГРОМАДИ СТАВ ОДНИМ З ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЄКТІВ ДФРР

Як ми вже повідомляли раніше, у липні місяці у нашій області тривав конкурс інвестиційних проєків для фінансування за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2022 році (далі: ДФРР).

На цей конкурс від Смолінської громади було подано три проєкти загальною вартістю близько 50 млн. грн. За попередніми даними проєкт «Капітальний ремонт будівлі головного корпусу Смолінського НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія-позашкільний навчальний заклад» Смолінської селищної ради Маловисківського району Кіровоградської області (із застосуванням енергоефективних рішень) по вул. Казакова, 42, смт. Смоліне Маловисківського району Кіровоградської області – став одним із переможців цього конкурсу. Вартість даного проєкту становить більше 20 млн. грн, з передбаченим співфінансуванням з місцевого бюджету більше 3 млн. грн. В результаті реалізації даного проєкту буде впроваджено енергоефективні технології, які забезпечать ефективне збереження тепла в приміщеннях, покращать умови для навчання і виховання учнів, а також допоможуть зміцнити матеріально-технічну базу закладу та стануть одним із заходів щодо попередження захворюваності, підвищення безпеки життєдіяльності дітей та педагогів, техперсоналу, дозволить економити споживання енергоресурсу.
🔹Тож, чекаємо остаточного затвердження списків переможців засіданням комісії ДФРР.