Проекти рішень за травень 2018 року

Проект рішення Про зняття статусу «службова» з квартир

Проект рішення Про проведення мобілізаційної та призовної роботи на території селищної ради

Проект рішення Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги

Проект рішення Про затвердження плану заходів щодо проведення заходу до Дня захисту дітей

Проект рішення Про надання дозволу на відчуження будинку право власності в якому належить недієздатній особі

Проект рішення Про клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»

Проект рішення Про розгляд заяви ФОП Солодова Д.А.

Проект рішення Про переведення житлової квартири №82 по вул. Казакова 9 в нежитлове приміщення

Проект рішення Про прийняття на квартирний облік громадян

Проект рішення Про надання дозволу на розміщення тимчасових споруд для обслуговування житлових квартир по вул.Шевченка 12 с.Березівка за заявами мешканців.

Проект рішення Про розпорядження голови Кіровоградської ОДА від 11.05.2018 № 315-р «Про відзначення в області 22-ї річниці Конституції України» та від 11.05.2018 № 318-р Про організацію відзначення в області Дня державного Прапора України, 27-ї річниці Незалежності України та 100-річчя відродження української державності».

Проект рішення Про розпорядження голови Кіровоградської ОДА від 29.03.2018 року №187-р«Про затвердження чисельності громадян області, що підлягають призову на строкову військову службу у квітні- травні 2018 року»

Проект рішення Про Розпорядження голови Кіровоградської ОДА від 12.04.2018р. №216-р «Про організацію виконання у 2018 Плану заходів із реалізації Стратегії – 2020»

Проект рішення Про розпорядження голови Кіровоградської ОДА

Проект рішення Про розпорядження голови Кіровоградської ОДА від 02 травня 2018року № 262-р «Про розробку проекту регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Кіровоградській області на 2019-2021 роки».

Проект рішення Про Розпорядження голови Кіровоградської ОДА від 15.05.2018р. №328-р «Про затвердження Плану спроможних мереж надання первинної медичної допомоги Кіровоградської області»

Проект рішення Про Розпорядження голови Кіровоградської ОДА від 11.04.2018р. №214-р «Про проведення обласного конкурсу з визначення проектів, розроблених молодіжними громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2019 році»

Проект рішення Про Розпорядження голови Кіровоградської ОДА від 03.05.2018р. №265-р «Про розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у 2018 році, організацію контролю за використанням зазначеної субвенції», та про Розпорядження голови Кіровоградської ОДА від 20.04.2018 № 235-р «Про перерозподіл обсягів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам із особливими освітніми потребами, організацію та контроль за використанням зазначеної субвенції»

Проект рішення Про Розпорядження голови Кіровоградської ОДА від 27.04.2018р. №250-р «Про заходи щодо захисту прав споживачів»

Проект рішення Про погодження зовнішнього вигляду тимчасової споруди

Проект рішення Про оздоровлення дітей в літній період.

Проект рішення Про погодження проекту розрахованих допустимих концентрацій показників забруднюючих речовин у стічних водах споживачів, які скидаються до систем централізованого водовідведення селища

Проект рішення Про розгляд стану екологічної ситуації в місцях скиду каналізаційних вод після їх очистки