Проекти рішень за вересень 2019 року

Проект рішення Про затвердження Протоколу №2 від 03.09.2019р. комісії з питань розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа щодо визначення дитини, якій буде призначено грошову компенсацію.

Проект рішення Про затвердження Правил благоустрою території

Проект рішення Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги

Проект рішення Про встановлення розміру внесків за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку централізованого водопостачання для абонентів приватного сектору смт.Смоліне та с.Березівка

Проект рішення Про надання дозволу на виконання земляних робіт

Проект рішення Про переведення житлової квартири №1 по вул. Казакова 1 в нежитлове приміщення

Проект рішення Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги

Проект рішення Про розпорядження голови Кіровоградської ОДА від 09.09.2019р. №989-р «Про затвердження рішення комісії»

Проект рішення Про початок опалювального сезону 2019-2020 років

Проект рішення Про розпорядження голови Кіровоградської ОДА від 12.09.2019р. №1004-р «Про план заходів на 2020 рік щодо реалізації в області стратегії з оздоровчої рухової активності на період до 2025 року «Рухова активність-здоровий спосіб життя-здорова нація»».

Проект рішення Про розпорядження голови Кіровоградської ОДА від 17.09.2019р. №1023-р «Про формування Плану заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії -2027»».

Проект рішення Про розпорядження голови Кіровоградської ОДА від 27.08.2019р. №983-р «Про стан фінансово- бюджетної дисципліни в Кіровоградській області за перше півріччя 2019 року»»

Проект рішення Про погодження пониження рівня води в водоймі

Проект рішення Про затвердження Протоколу №3 від 26.09.2019р. комісії з питань розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа щодо визначення дитини, якій буде призначено грошову компенсацію.

Проект рішення Про прийняття на квартирний облік

Проект рішення Про надання Сушкову Кирилу Дмитровичу, статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Проект рішення Про проведення мобілізаційної та призовної роботи на території селищної ради