Проекти рішень за грудень 2019 року

Проект рішення Про схвалення проекту селищного бюджету Смолінської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік

Проект рішення Про схвалення прогнозу бюджету Смолінської об’єднаної територіальної громади на 2021-2022 роки

Проект рішення Про створення консультативно-дорадчого органу з питань місцевого економічного розвитку.

Проект рішення Про розпорядження голови Кіровоградської ОДА від 18.12.2019р. №1223-р «Про чергування керівництва та відповідальних чергових районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, міських селищних та сільських рад об’єднаних територіальних громад, відповідальних чергових апарату облдержадміністрації у вихідні та святкові дні»

Проект рішення Про створення координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Смолінській селищній раді

Проект рішення Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги

Проект рішення Про розпорядження голови Кіровоградської ОДА від 15.11.2019р. №1145-р «Про комплекс заходів, пов’язаних з реалізацією новорічних ялинок та охороною хвойних насаджень від незаконних порубок у передноворічний період 2019 року»