Проекти рішень за січень 2021 року

Проєкт рішення Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги

Проєкт рішення Про покладання обов’язків по веденню нотаріальних дій, веденню діловодства по ДРАЦСу, проведення реєстрації шлюбу, народжень, смертей та здійснення обрядових церемоній по реєстрації шлюбу на 2021 рік в Смолінській селищній раді.

Проєкт рішення Про затвердження штатного розпису за посадовими окладами Смолінської селищної територіальної громади на 2021 рік»

Проєкт рішення Про визначення виду робіт та переліку підприємств і об’єктів, на яких порушники відбувають громадські та суспільно корисні роботи у 2021 році.

Проєкт рішення Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Смолінської селищної ради на 2021 рік

Проєкт рішення Про створення комісій

Проєкт рішення Про надання дозволу на виконання земляних робіт

Проєкт рішення Про надання дозволу на продаж квартири