Проекти рішень на 9 сесію селищної ради

Про внесення змін до рішення Смолінської селищної ради від 21.12.2015 року за № 30 «Про селищний бюджет на 2016 рік»

Про затвердження договорів та додаткових угод

Про затвердження передавального акту та визнання ОКВП “Дніпро-Кіровоград” виконавцем послуг централізованого водопостачання та водовідведення

Про надання дозволу на прийняття на баланс Смолінської селищної ради приміщень автотранспортного господарства КП «Енерговодоканал»

Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в постійне користування для обслуговування адміністративного приміщення

Про розірвання договорів оренди та надання дозволу на передачу автотранспорту, який знаходиться на балансі Смолінської селищної ради на баланс КП «Водоканал Смолінської селищної ради»

Про списання основних засобів Смолінської бібліотеки №1

Про надання субвенції на харчування учнів Смолінської ЗОШ №1 та Смолінському НВО Маловисківській районному бюджету