Проекти рішень на 4 сесію селищної ради

Проєкт рішення Про затвердження договорів та додаткових угод

Проєкт рішення Про внесення змін до рішення селищної ради від 28.11.2018 року № 201 «Про зміну складу тендерного комітету Смолінської селищної ради»

Проєкт рішення Про передачу основних засобів з балансу КП Смолінський «Добробут» на баланс відділу освіти, культури, молоді та спорту Смолінської селищної ради та на баланс КНП «Смолінська медико-санітарна частина» Смолінської селищної ради

Проєкт рішення Про внесення змін до рішення Смолінської селищної ради від 18.12.2020 року № 32 «Про затвердження фінансового плану та структури КНП «СЦПМСД» Смолінської селищної ради на 2021 рік»

Проєкт рішення Про затвердження нових та внесення змін до існуючих місцевих програм Смолінської селищної територіальної громади

Додаток до рішення — Програма «Допомога учасникам АТО» Про надання грошової допомоги на проведення поточного ремонту житлової квартири або будинку учасникам антитерористичної операці на період 2021-2023р.

Додаток до рішення — ПРОГРАМА соціального захисту малозабезпечених верств населення

Додаток до рішення — КОМПЛЕКСНА ПРОГРАМА профілактики злочинності і правопорушень на 2021-2025 роки

Проєкт рішення Про внесення змін до рішення Смолінської селищної ради від 27.11.2020 року № 18 «Про затвердження структури Смолінської селищної територіальної громади на 2021 рік»

Додаток до рішення

Проєкт рішення Про внесення змін до установчих документів комунальних підприємств Смолінської селищної ради

Проєкт рішення Про внесення змін до рішення Смолінської селищної ради від 18.12.2020 року № 31 «Про затвердження фінансового плану та структури КНП «СМСЧ» Смолінської селищної ради на 2021 рік»

Проєкт рішення Про внесення змін до рішення Смолінської селищної ради від 18.12.2020 року за № 37 «Про бюджет Смолінської селищної територіальної громади на 2021 рік»

Додаток до рiшення

Проєкт рішення Про створення юридичної особи та затвердження Статуту закладу дошкільної освіти «Струмочок» Смолінської селищної ради Новоукраїнського району Кіровоградської області.

Проєкт рішення Про затвердження Положення про трудовий архів та про експертну комісію Смолінської селищної ради Новоукраїнського району Кіровоградської області

Проєкт рішення Про внесення змін до рішення Смолінської селищної ради від 27.11.2020 року №13 «Про затвердження кількісного та персонального складу виконавчого комітету Смолінської селищної ради»

Проєкт рішення Про продовження терміну дії рішення від 19.06.2020 року №457 «Про надання згоду на приватизацію комунального майна шляхом викупу»

Проєкт рішення Про передачу основних засобів з балансу Смолінської селищної ради в оперативне управління КНП «СЦПМСД Смолінської селищної ради»