Рішення виконавчого комітету за серпень 2018 року

Рішення №79 Про організацію відзначення на території Смолінській ОТГ 27-ї річниці Незалежності України та професійного свята- Дня Шахтаря

Рішення №80 Про створення розрахунково-аналітичної групи Смолінської селищної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту населення і територій

Рішення №82 Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги

Рішення №83 Про розпорядження голови Кіровоградської ОДА від 03 серпня 2018 року № 574-р «Про комісію з питань прийняття рішень щодо визначення напрямів та об’єктів, на які у 2018 буде спрямовано субвенцію»

Рішення №84 Про розпорядження голови Кіровоградської ОДА від 17 липня 2018 року № 531-р Про проведення ХLVІІІ-го Всеукраїнського свята театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти»

Рішення №85 Про Розпорядження голови Кіровоградської ОДА від 18.07.2018 року №533-р «Про місячник знищення вогнищ американського білого метелика, амброзії полинолистої та повитиці польової»

Рішення №87 Про надання дозволу на укладення договору купівлі-продажу квартири

Рішення №88 Про розгляд заяви гр. Повшебної Н.І. щодо встановлення супутникової антени

Додаток до рішення №89

Рішення №90 Про зобов’язання внесення змін до договорів на надання послуги з управління багатоквартирними будинками в смт.Смоліне Маловисківського району Кіровоградської області.

Рішення №91 Про делегування повноважень діючій надзвичайній протиепізоотичній комісії Маловисківської РДА щодо забезпечення благополуччя епізоотичної ситуації на території Смолінської ОТГ.