Ситуація на ринку праці Маловисківського району характеризується постійним попитом на фахівців, на кваліфікованих робітників з інструментом,  професіоналів, спеціалістів сільського господарства  та на працівників сфери торгівлі і послуг.

Станом  на  01 травня 2020 року  на   обліку   в районній  філії   перебували    1267 безробітних   громадян, з  яких:  56,7% складали  жінки, 29 % – молодь  віком до 35 років, 26% — особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, кожен третій безробітний належав до сільських мешканців.

Протягом січня-квітня  2020  року статус безробітного мали  2002  особи.

За сприяння служби зайнятості у січні-квітні 2020 року працевлаштовано  420 безробітних громадян.  Рівень  працевлаштування  безробітних   становив 21%.

Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру –178 чол.  Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських  та інших роботах тимчасового характеру склав 8,9%.

Проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості – 50  осіб, рівень охоплення професійним навчанням становив 2,5 % .

Станом на 01 травня 2020 року кількість вакансій у базі даних районної філії становила  176.

На одну  вакансію  претендувало 7 осіб,  у  тому  числі серед професіоналів – 15 осіб, серед кваліфікованих робітників з інструментом –20 осіб, серед фахівців – 19 осіб, серед працівників торгівлі і сфери послуг – 40 осіб, серед технічних службовців –13 осіб,  серед  громадян  без спеціальної підготовки – 46 осіб, а також серед кваліфікованих  робітників   сільського  господарства – 30  осіб.  Але із загальної чисельності вакансій  20— призначені для працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями, 33 —  для кваліфікованих медичних працівників.

Станом на 01 травня  2020  року  907  осіб  отримують  допомогу по безробіттю.

Інформацію підготовлено
відділом  надання соціальних послуг