Смолінська селищна рада оголошує конкурс на заміщення посади начальника служби у справах дітей Смолінської селищної ради.

Конкурс відбудеться 27.05.2019 року о 10.00 в приміщенні Смолінської селищної ради.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду начальника служби у справах дітей Смолінської селищної ради: вища освіта, стаж роботи в органах місцевого самоврядування чи на державній службі не менше одного року, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Документи, які подаються для участі у конкурсі:

• заява про участь у конкурсі;
  • згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”;
  • копія документа, що посвідчує особу;
  • копія документів про вищу освіту;
  • автобіографія;
  • інші документи, які підтверджують професійні чи моральні якості;
  • контактний номер телефону та адреса електронної пошти чи іншого засобу зв’язку.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси Смолінської селищної ради (смт. Смоліне, вул.Казакова, 39, тел. 5-45-25; smolino_possovet@ukr.net) впродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу.