Смолінська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад фінансового відділу Смолінської селищної ради, а саме:

— дві вакантні посади: спеціаліст ІІ категорії фінансового відділу Смолінської селищної ради.
Конкурс відбудеться 12.02.2021 року в приміщенні Смолінської селищної ради.
Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посади: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, , володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.
Документи, які подаються для участі у конкурсі:
заява про участь у конкурсі;
згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”;
копія документа, що посвідчує особу;
копія документів про вищу освіту;
автобіографія;
інші документи, які підтверджують професійні чи моральні якості;
контактний номер телефону та адреса електронної пошти чи іншого засобу зв’язку.
Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси Смолінської селищної ради (смт. Смоліне, вул.Казакова, 39, тел. 5-45-25; smolino_possovet@ukr.net) впродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу на офіційному сайті Смолінсьої селищної ради.