Стань фахівцем косметичної галузі за підтримки служби зайнятості

У січня поточного року обласний центр зайнятості має можливість навчити на базі  Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості безробітних громадян професії «косметик». Курc нaвчaння тривaтиме  6 мicяцiв.

У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості ця професія на особливому рахунку: до послуг слухачів спеціалізований кабінет із сучасним обладнанням – мікротоки, парафіноплав, солярій; косметологічним комбайном (фонофорез, лампа Уно, вакуумна чистка, вапоризатор, лампа-лупа і т.д.); вакуумно-роликовим масажером, апаратом пресотерапії, термоковдрою, апаратом для мікротокової терапії, фонофорезу, світлотерапії, апаратом RF-ліфтингу і кавітації та іншими, професійним інвентарем та матеріалами.

Умовами до направлення на навчання є:

• середня медична освіта;
  • повноліття (не менше 18 років);
  • медична довідка з допуском до професії.

Якщо вас зацікавила вказана професія, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості