Спеціаліст з інвестеційних та соціально-економічних питань

Спеціаліст з інвестиційних та соціально-економічних питань

Марищук Людмила Миколаївна

Народилась 28 червня 1982 р в м.Шпола Черкаської обл

у 1999 р закінчила Шполянську ЗОШ №1

у 2006 р. закінчила Черкаський державний технологічний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Програмне забезпечення автоматизованих систем» та здобула кваліфікацію інженера програміста.

З 2004 р. працювала в Управлінні праці та соціального захисту населення спеціалістом І-категорії відділу надання субсидій.

З 2009 р працювала в ТОВ «Оріон-Гласс» інженером-конструктором.

З 2015 р працювала ТОВ «Завод гофротари Придніпровський» фахівцем з планування виробництва.

З листопада 2018 р. – спеціаліст з інвестиційних та соціально-економічних питань Смолінської селищної ради.

Cпеціаліст працює за наступними напрямками:

• проведення передінвестиційних досліджень;
  • визначення потреби в ресурсах для проведення інвестиційної політики на підставі стратегії розвитку територіальної громади;
  • здійснювати збір даних, необхідних доя обліку при обґрунтуванні інвестиційної політики територіальної громади;
  • розробка інвестиційних проектів;
  • розробка плану реалізації інвестиційних проектів, та інше